Wspomóż Fundację SYNAPSIS

Skrypt przekierowujący na stronę główną Fundacji Synapsis po kliknięciu w logo

Nie ma leku na autyzm

ale jest skuteczna terapia!

CHCĘ POMÓC

Jak możesz pomóc?

Przekaż darowiznę i pomóż zmniejszyć kolejki do bezpłatnej terapii dla dzieci w spektrum autyzmu! Dzięki Twojemu wsparciu zakupimy narzędzia diagnostyczne oraz pomoce terapeutyczne, które są niezbędne do dalszej rozbudowy Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci.

W ciągu ostatnich 4 miesięcy udało nam się otoczyć opieką terapeutyczną 98 dzieci w spektrum autyzmu. Jednak na pilną pomoc czekają kolejne maluchy. Dalsza rozbudowa Centrum pozwoli dotrzeć z szybką pomocą terapeutyczną do kilkudziesięciu dzieci oczekujących w kolejce i każdego kolejnego dziecka, które się do nas zgłosi.

Suma kwot
Dane osobowe
Chcę pozostawać w kontakcie z Fundacją SYNAPSIS i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania wiadomości e-mail na temat działań prowadzonych przez Fundację SYNAPSIS na rzecz osób w spektrum autyzmu.
 

Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego to ważne

Zdjęcie pani z dziewczynką, link do filmu

Z roku na rok znacząco wzrasta liczba osób w spektrum autyzmu. Według najnowszych amerykańskich danych autyzm występuje już u 1 na 36 dzieci!*

Jednym z takich dzieci jest 3-letnia Jagoda, u której rodzice szybko zauważyli niepokojące objawy. Zaczęli szukać pomocy. Niestety, oczekiwanie na bezpłatną diagnozę i terapię trwa wiele miesięcy, a nawet ponad rok! Dla dzieci takich jak Jagoda pomoc jest potrzebna tu i teraz! Każdy dzień oczekiwania to dla dzieci brak możliwości efektywnego komunikowania się z otoczeniem, zdobywania nowych umiejętności i dłuższa droga do samodzielności.

Od niedawna Jagoda jest pod opieką terapeutki Oli z Fundacji SYNAPSIS i już widać u niej pierwsze postępy. Zdecydowanie chętniej wchodzi na zajęcia i dobrze współpracuje z Panią Olą. Nauczyła się nowych zabaw, a w jej słowniku pojawiły się nowe słowa! Jednak wciąż ponad 400 dzieci czeka w kolejce na diagnozę i terapię. Twoja darowizna ma realny wpływ na ich życie!

Zobacz, jak pomagamy

Zdiagnozowaliśmy

4 560 dzieci
Udzieliliśmy

21 926 konsultacji
Przeprowadziliśmy

4 160 terapii

Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci to miejsce, które od 5 lat tworzy Fundacja SYNAPSIS. Działamy kompleksowo. Wsparcie diagnostyczne i terapeutyczne jest ukierunkowane indywidualnie, uwzględnia potrzeby dziecka, jego trudności i mocne strony. Jednym z priorytetów jest także ścisła współpraca z rodzicami, tak aby stworzyć małemu dziecku w spektrum autyzmu jak najlepsze możliwości rozwoju.

Rozbudowa Centrum to odpowiedź na potrzeby najmłodszych dzieci w wieku 18 miesięcy do 6 lat. Z każdym miesiącem coraz więcej maluchów dostaje diagnozę. Niestety liczba placówek, która zajmuje się terapią małych dzieci nadal jest niewystarczająca. Tworzą się coraz dłuższe kolejki, a im wcześniej rozpoczęta terapia, tym większa szansa na samodzielność i niezależność w dorosłym życiu!!! Dlatego Twoja pomoc jest tak ważna. Możesz zmienić życie dzieci na lepsze!

Wpłać darowiznę na konto

Możesz również wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto Fundacji w Banku BNP PARIBAS

nr konta:
46 1600 1169 0003 0132 3566 4001
tytułem: "Darowizna na rozbudowę CDiTMD"